W piątek 22 maja odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Gnieźnie. W posiedzeniu uczestniczył p.Tomasz Budasz Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego. Spotkanie otworzyli p.Jerzy Koczan Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie i p.Krystyna Żok Przewodnicząca Powiatowej Rady Rynku Pracy. Głównym celem posiedzenia było omówienie aktualnej sytuacji na rynku pracy,oraz wysłuchanie sprawozdania z realizacji planu pracy PUP w Gnieźnie w 2026r. Ponadto członkowie Rady uczestniczyli w szkoleniu którego tematem były: Formy aktualizacji Rynku Pracy i instrumenty wsparcia oferowane przez PUP.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
















